Menu

Kreatywny maluch

Konfetti w "cukierku"

www.panidyrektor.pl
Potrzebujesz:
1. Rolka papieru toaletowego przecięta na pół
2. Pocięte drobno kawałki papieru kolorowego
3. Bibuła i tasiemki
4. Taśma do zaklejenia rolki

Zaklejasz jeden koniec rolki taśmą, wsypujesz konfetii. Dopasowujesz drugą połówkę rolki zaklejoną z jednej strony i wypełnioną konfetti. Łączysz części dwoma małymi kawałkami papieru na kleju, by łatwo było przerwać, gdy przekręcisz rolkę. Owijasz kawałkiem bibuły i zawiązujesz tasiemkami na końcach, tak by rolka wyglądała jak cukierek.


Zwierzęta z plastikowych talerzyków

www.stylowi.pl

Potrzebujesz:
1. Plastikowy talerzyk
2. Papier kolorowy lub zwykły papier (do malowania farbkami)
3. Farbki
4. Czarny mazak
5. Nożyczki


Wszystko zależy od Twojego pomysłu! Obok przedstawiamy kilka przykładów zwierzątek z talerzyków plastikowych!


Telefon

www.tipy.interia.pl/
Potrzebujesz:
1. Dwie puste puszki
2. Sznurek w dowolnym kolorze
3. Nożyczki
4. Wiertarka
5. Papier ozdobny
6. Taśma dwustronna

Wytnij dwa kawałki papieru, aby pasowały do obwodu i wysokości puszek. Wywierć w dniach puszek otwory za pomocą wiertarki. Owiń puszki taśmą dwustronną, a następnie obklej je ozdobnym papierem. Przeciągnij sznurek przez otwór puszki i zawiąż na jego końcu węzeł. Zrób to samo z drugą puszką.